Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


Platnost účtu byla ukončena, web bude trvale smazán za:

Pokud chcete platnost účtu obnovit, napište nám na podpora@chytry-web-maklere.cz

Prezentace

Rozlehlý areál s bytovou jednotkou na pozemku o rozloze 3974 m², lokalita Křenov

Popis nemovitosti

Hledáte vhodný prostor k podnikání s bytovou jednotkou? Pak je tato nabídka právě pro vás. Nabízíme k prodeji uzavřený areál, komerční objekt, který je v současné době využíván pro autoservis a pronájem dalších prostor. Objekt se nachází v malebné obci Křenov u Kájova, vzdálené 7 km od Českého Krumlova. Celková plocha areálu včetně staveb a pozemků je 3974 m². Celý objekt je znázorněn pomocí 3D půdorysů, které jsou umístěny hned za fotografiemi objektu.
Jedná se o čtyři základní objekty – obytná budova o zastavěné ploše 427 m², tři samostatné dílny 381 m², 150 m² a 116 m², umývárna se dvěma sprchovými kouty a toaletou. Nemovitost byla prvotně zrekonstruovaná pro jatka a zpracovnu masa, následně upravena pro autoservis a jiné činnosti. Dílny jsou obloženy keramickými obklady, podlahy jsou betonové.
Jedna z budov byla v 80. letech nově postavena a druhá prošla částečnou rekonstrukcí – střecha, rozvody vody a elektřiny. Areál je napojen na veřejný vodovod a odpady ze třech samostatných jímek jsou napojeny na čističku odpadních vod.
Část objektů je pronajata třem nájemcům, celkové nájemné činí 23000,–Kč/měs. + energie. Nájemce je možné ponechat nebo vypovědět.
V případě vážného zájmu zašleme plány nemovitostí k prostudování.
Nabízíme zajištění výhodného financování koupě nemovitosti (pro podnikatelský záměr) a tím celkové urychlení obchodu.

Videoprohlídka

Fotogalerie

Kontakt

  Ludmila Neubauerová   

lidkane@seznam.cz

+420 731 583 652

www.ludmilaneubauerova.cz   

                            Navrh-bez-nazvu-1-1

Kontaktní formulář

Stáhnout PDF